Prihlásenie
             
Študentské televízie

FMK TV

FMK TV je mladá, dynamická a rozvíjajúca sa študentská televízia Fakulty masmediálnej komunikácie Univerzity sv. Cyrila a Metoda v Trnave. Medzi študentské televízia sa zaradila v roku 2011. Jej pôsobiskom je moderne vybavené HD štúdio so špičkovou technikou.Tím FMK TV pracuje na niekoľkých úspešných nielen študentských televíznych projektoch. 

 

 

Televízia TV Medialka

Televízia Mediálka, prvá internetová študentská televízia na Slovensku, je viac ako televízia. Vznikla na pôde Filozofickej fakulty Prešovskej univerzity v Prešove v roku 2007.

Vo vysielaní Mediálky sa tvorivo realizujú predovšetkým študenti a študentky študijného programu masmediálne štúdiá. Viacero z tých, ktorí/é sa podieľali na jej tvorbe, dnes úspešne pracuje v spravodajstve slovenských televízií (napríklad Peter Dzurilla v TV JOJ, Dana Strculová v TV JOJ, Vladimír Tomek v TA3 či Viktória Doričová v TV Markíza).

Študent TV

Navždy jej bude patriť titul „Prvá študentská televízia“!  Vznikla spolu s vypuknutím nežnej revolúcie a snažila sa spríjemniť štúdium mladým nadšencom a fanúšikom v ťažkom období, ktoré vtedy nastalo. Vysiela pod záštitou Technickej Univerzity v Košiciach na internátoch Jedliková 9.

Telka MC2

MC2 je unikátna študentská televízia, ktorá sa na mediálnom trhu pohybuje viac ako 2 roky. Unikátnosť tejto televízie spočíva v tom, že je spravovaná výhradne študentmi, ale taktiež je to prvá študentská online televízia, ktorá vysiela v HD kvalite.

TV í-Téčko

Vysielanie sa zameriava hlavne na správy z diania na Žilinskej univerzite, internátoch a z podujatí, ktoré sú spájané so študentským životom.

Webhosting a support pre srvs.sk zabezpečuje Študentský cech strojárovŠtudentský cech strojárov