Prihlásenie
             

BestGuest

 

BestGuest sú prednášky úspešných podnikateľov s cieľom nakopnúť mladých ľudí k tomu, aby sa rozbehli.V roku 2010 sme zrealizovali 18 bestguest prednášok, ktorých sa zúčastnilo 2335 mladých ľudí. V roku 2011 plánujeme realizovať viac ako 100 bestguest prednášok, pre viac ako 10000 mladých ľudí.

V roku 2010 sme začali na univerzite v Banskej Bystrici a rozšírili svoje pôsobenie na 3 univerzity v Bratislave, Žiline a Košiciach. Vo februári 2011 spolupracujeme so všetkými veľkými univerzitami ekonomického a technického zamerania na Slovensku.

V roku 2010 prijalo naše pozvanie zúčastniť sa bestguest prednášok 23 úspešných podnikateľov. V roku 2011 plánujeme mladým ľuďom na Slovensku priniesť 70 inšpiratívnych príbehov „rozbiehačov“.

BestGuest prednášky majú vynikajúci ohlas, o čom svedčí priemerná známka prínosu prednášky 8,48 z 10 a 80% koeficient odporučenia na základe hodnotenia 589 študentov. Chceme v mene zúčastnených študentov vyjadriť našu vďaku všetkým naším hosťom a partnerom. Tešíme sa na spoluprácu v roku 2011.

Nasledovní jednotlivci (v abecednom poradí) potvrdili svoj záujem zúčastniť sa prednášok cyklu BestGuest. Napriek tomu, že podnikajú v rôznych odvetviach, rozlične dlho, s rozdielnymi prekážkami, obratmi a úspechmi, majú jedno spoločné. Rozbiehali sa úplne z nuly, svoj úspech dosiahli vlastnou drinou a môžu byť pre všetkých mladých ľudí na Slovensku veľkou inšpiráciou. Za to im patrí naša vďaka a úcta.

Bližšie informácie: www.facebook.com/rozbehnisa

 

Webhosting a support pre srvs.sk zabezpečuje Študentský cech strojárovŠtudentský cech strojárov