Prihlásenie
             
2014

Pridaj sa a vyhraj skvelé ceny od TASR

Pondelok, 20 Október 2014 09:23
Hodnotenie článku
(0 hlasov)

 

Vyhrať môžete 10 tabletov, 10 digitálnych fotoaparátov a 10 telefónov, udelená bude aj Cena generálneho riaditeľa TASR. Súťaž začala 15. októbra 2014.

www.nebudotrokdrog.sk

 

Súťaž Nebuď otrok drog je pokračovaním úspešného súťažného projektu, ktorý spustila Tlačová agentúra Slovenskej republiky (TASR) prostredníctvom portálu Školský servis na začiatku roka 2014. Projekt bol zameraný na prevenciu drogovej závislosti mladých ľudí a stretol sa s veľkým záujmom nielen zo strany žiakov, ale aj učiteľov a rodičov. 


Ako sa môžete zapojiť?

Do projektu Nebuď otrok drog sa môžu zapojiť žiaci a pedagógovia všetkých typov škôl  -  materských, základných, stredných a vysokých.

Napíšte príbehy, básne, nakreslite obrázky, nahrajte videoklip, natočte krátky film, naspievajte pieseň. Jedinou podmienkou je, aby výsledné dielo  vyjadrovalo negatívny postoj k drogám a k závislostiam ako takým (drogy, fajčenie alkohol...).   Posielanie súťažných diel si nenechávajte na poslednú chvíľu, aby si ich mohlo pozrieť viac ľudí a tým sa zväčšila aj možnosť výhry. Nezabudnite VŽDY uviesť celé meno autora, jeho vek, názov a adresu školy a telefonický kontakt.  Príspevky  posielajte  do 10. decembra 2014, slávnostné odovzdanie cien je naplánované na 18. decembra.

 

Zdroj: TASR

Zobrazené 4370 krát Posledná úprava Pondelok, 09 Marec 2015 11:25

Webhosting a support pre srvs.sk zabezpečuje Študentský cech strojárovŠtudentský cech strojárov