Prihlásenie
             
2014

ŠRVŠ podporuje Benefičný koncert pre o.z K.U.K.O.

Štvrtok, 20 Február 2014 07:02
Hodnotenie článku
(3 hlasov)

Dňa 22. marca 2014 v Trenčíne sa uskutoční prvý ročník Benefičného koncertu pre o.z K.U.K.O, ktorého účelom je podporiť občianske združenie K.U.K.O a jej rehabilitačné centrum Dejdarka. Dejdarka poskytuje poradenstvo a služby pre cieľové skupiny ako telesne postihnuté deti a dospelí, deti z detských domovov či sociálne odkázaní.

Do prvého ročníka benefičného koncertu sa zapojili trenčianske firmy a organizácie ako Lugera spol. s.r.o., personálno poradenská spoločnosť pôsobiaca v niekoľkých krajinách Európy, hodnotená Recruit Rank 2012 od profesia.sk, čím sa zaradila medzi TOP personálne agentúry na Slovensku. Medzi ďalších hlavných partnerov patria aj Kryowell, Patriot, McDonald, City University of Seattle – Vysoká škola manažmentu a ďalší.

 

Unikátnosťou tohto projektu je zapojenie dvoch univerzít v Trenčíne: Trenčianska univerzita Alexandra Dubčeka v Trenčíne – mediálny partner a City University of Seattle –hlavný partner do charitatívneho projektu. Spomínaný benefičný koncert motivoval študentov zo študentského parlamentu City University a Študentskú radu vysokých škôl LG Trenčín, aby priložili ruku k dielu a podporili občianske združenie K.U.K.O, organizovaním verejnej zbierky študentami City University a zapojenie sa do projektu Comprax.

 

Dňa 22.marca sa v Trenčíne o 18.00, v Dome Armády predstavia Trenčianske Hradné Divadlo, Ivanna Bagová – víťazka Hlasu ČeskoSlovenska s klavírnym doprovodom Moniky Velackovej, Brigita – nitrianska popová speváčka a hlavný učinkujúci Jozef Hollý – klavírny virtuóz so svojou skupinou.

 

Dátum a čas konania: 22. Marec (Sobota) o 18.00
Miesto konania: Dom Armády, Trenčín
Vstupné: 10 Eur
Zakúpením vstupenky podporíte rehabilitačné cvičenia pre deti s detskou mozgovou obrnou
VIP vstup: na požiadanie (VIP vstup s recepciou a programom)
Predpredaj: KIC Trenčín, City University of Seattle Trenčín – Library alebo na dobierku
Booking & Information: Táto adresa je chránená pred robotmi nevyžiadanej pošty. Ak ju chcete vidieť, musíte mať povolený JavaScript. , 0949/ 26 56 61
http://www.dejdarkapomaha.sk

Zobrazené 5284 krát Posledná úprava Pondelok, 09 Marec 2015 11:26

Video

http://www.youtube.com/watch?v=9pKGSQgzaOs

Webhosting a support pre srvs.sk zabezpečuje Študentský cech strojárovŠtudentský cech strojárov